Kurumsal

Kurumsal

ORAL&ORAL AVUKATLIK ORTAKLIĞI 1985 yılında Av. Şerife Deniz ORAL tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Büromuz yerli ve yabancı müvekkillerine, yıllar içinde edindiği geniş bilgi birikimiyle hukuk hizmeti vermektedir. Büromuz genel hukuk alanlarının yanı sıra Ticaret ve Şirketler Hukuku, Ticari Uyuşmazlıklar, Sağlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ekonomik Suçlar ve buna bağlı Ceza Hukuku ve Medeni Hukuk, İdare ve Vergi Hukuku ve Kurumsal İcra alanlarında uzmanlığa sahiptir.

Büromuz iş dünyasına ihtiyaç duyduğu hukuki çözümleri sunmaktadır. Hedeflerimiz; hizmet standardımızı yükseltmek, müvekkillere değer katacak çözümleri oluşturmak ve bunu yaparken de pratik, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktır. Özellikle de kurum ve kişilere karmaşık gelebilecek hukuk sistemi işleyişinde açık ve anlaşılır çözümler sunmaya çalışmak prensiplerimizden biridir. Müvekkillerimize hukuki hizmetleri deneyimli avukatlardan oluşan proje takımları ile vererek büromuzun birikmiş bilgi birikiminden yararlanmalarını sağlıyoruz. Hukukçu kadromuzun tecrübeli olması, bünyede sürekli tecrübeli hukukçuların bulunmasına verdiğimiz önem, müvekkiller nezdinde güvenilirliğimiz bizim temel yönetim ilkelerimizdir. Müvekkillerimize daha iyi hizmet verebilmek için tümüyle başarı ve çözüm odaklı faaliyet göstererek hukuk ve teknoloji alanındaki gelişme ve yenilikleri takip eden kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir büro oluşturmaya gayret ediyoruz.

ORAL&ORAL Avukatlık Ortaklığı, 2' si ortak, 10' un üzerinde hukukçu, idari ve yardımcı personeli ile müvekkillerine en iyi, verimli ve hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş olup, dinamik yapısı ve teknik donanımı ile gerçek ve tüzel kişilere hizmet vermektedir. Büromuz teknoloji alanında gelişmeleri takip etmekte, hukuk alanına uyarlanması mümkün olan teknolojileri işletime alarak kullanmaktadır.

Büromuzun merkezi İstanbul'da olmakla birlikte Türkiye'nin her bölgesinde ayrıca yurt dışı bağlantılı ve kaynaklı yabancılık unsuru taşıyan her türlü hukuki sorunun çözümünde, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli avukat kadrosuyla hizmet göstermektedir.

Büromuzun öncelikli hedeflerinin başında, önleyici avukatlık olarak tanımladığımız, müvekkili hukuki gelişmelerden ve mevzuattaki değişiklik ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, ihtilaf çıkmaması için yol göstermek suretiyle hukuki ihtilafları doğmadan önlemek gelir. Avukatlığın sadece oluşmuş ihtilafları çözmek değil aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğunu düşünmekteyiz. Sözleşmelerin hazırlanması ve görüşmeler aşamasında müvekkillerimizi, önceden oluşmasını tahmin edemeyecekleri hukuki sorunlar konusunda bilgilendirmek suretiyle sözlü ve yazılı önleyici avukatlık hizmetimizi sunmaktayız.

Müvekkillerimiz adına müzakerelere katılmak, sözleşme hazırlamak, hukuki danışmanlık vermek hizmetlerimiz arasındadır. Sonuç ve başarı odaklı hukuk hizmetini müvekkillere sunuyor, mevcut ve potansiyel hukuki riskler konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Ticaret hukukunda deneyimli ve uzman hukuk ekibimiz her müvekkilin işi ve sektörü hakkında gerekli araştırma ve analiz ile çalışmaları yaparak ihtiyaca uygun hukuki çözümleri bulmaktadır.